4304M-102-220LF
4304M-102-220LF
Bourns
In Stock: 0
Minimum Order: 500
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4304M-102-220
Bourns
Res Thick Film NET 22 Ohm 1 Ohm 0.6W ±250ppm/°C ISOL Molded 4-Pin SIP Pin Thru-Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +
Search Keywords: 4304M102220
  • Part No:
    4304M-102-220
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    US
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Power Rating:
    0.6 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.4 W
  • Resistance Value:
    22 Ohm
  • Tolerance:
    1 Ohm
  • Temperature Coefficient:
    ±250 ppm/°C