4114R-3-221/331LF
4114R-3-221/331LF
Bourns
In Stock: 0
Minimum Order: 500
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4114R-3-221/331
Bourns
Res Thick Film NET 220 Ohm/330 Ohm 2% 2W ±100ppm/°C TERM Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +
Search Keywords: 4114R3221331
  • Part No:
    4114R-3-221/331
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    US
  • Circuit Designator:
    TERM
  • Number of Resistors:
    24
  • Power Rating:
    2 W
  • Resistance Value:
    220/330 Ohm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C