4114R-1-220LF
4114R-1-220LF
Bourns
In Stock: 0
Minimum Order: 500
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4114R-1-220
Bourns
Res Thick Film NET 22 Ohm 1 Ohm 2W ±250ppm/°C ISOL Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +
Search Keywords: 4114R1220
  • Part No:
    4114R-1-220
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    US
  • Power Rating:
    2 W
  • Resistance Value:
    22 Ohm
  • Tolerance:
    1 Ohm
  • Temperature Coefficient:
    ±250 ppm/°C