3547S-1AC-103B
Bourns
Res Wirewound POT 10K Ohm 3% 1W 3(Elec)/3(Mech)Turn 6.34mm Solder Lug Panel Mount Plastic Tray
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +