3386X-DF6-502LF
Bourns
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (9.53 X 9.53mm) Pin Thru-Hole T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +