3386S-1-500LF
Bourns
Res Cermet Trimmer 50 Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 3.15mm (9.53 X 4.83 X 9.53mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: 3386S1500LF
спецификация +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • поставщик:
    Bourns
  • Артикул / №:
    3386S-1-500LF
  • Единица измерения:
  • Resistance Value:
    50 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 4.83 x 9.53 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C