3386F-1-303LF
3386F-1-303LF
Bourns
재고 보유: 0
최소 주문: 500
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3386F-1-303
Bourns
Res Cermet Trimmer 30K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 3.15mm (9.53 X 9.53 X 4.83mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 미준수
TUBE 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: 3386F1303
사양 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • 공급자:
  • 부품 번호:
    3386F-1-303
  • 측정 단위:
    Per Each
    No
  • Resistance Value:
    30 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 9.53 x 4.83 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C