3386F-1-223TLF
Bourns
Res Cermet Trimmer 22K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 8.38mm (9.53 X 9.53 X 10.41mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: 3386F1223TLF
спецификация +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • поставщик:
    Bourns
  • Артикул / №:
    3386F-1-223TLF
  • Единица измерения:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • Resistance Value:
    22 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 9.53 x 10.41 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C