3382H-2-253
Bourns
3382 Series 12 mm Rotary Position Sensor 20G Shock 25 KOhm 16 V 3.5 mm Shaft Tube
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +