3382G-2-502G
Bourns
3382 Series 12 mm Rotary Position Sensor 20G Shock 5 KOhm 16 V 3.5 mm Shaft T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +