3362P-1-102ALF
Bourns
Cermet Active ROHS3Compliant PC Pins Trimmer Potentiometer ±10% 500mW ±100ppm/C 1kOhm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +