3352T-1-204LF
3352T-1-204LF
Bourns
In Stock: 350
Minimum Order: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3352T-1-204
Bourns
Res Cermet Trimmer 200K Ohm 20% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn (8.89 X 9.53 X 3.81mm) Pin Thru-Hole Bag
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +
Search Keywords: 3352T1204
  • Part No:
    3352T-1-204
  • RoHS:
    No
  • Resistance Value:
    200 KOhm
  • Tolerance:
    20 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    8.89 x 9.53 x 3.81 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C