3352K-1-201LF
Bourns
Res Cermet Trimmer 200 Ohm 20% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn (8.89 X 7.62 X 9.53mm) Pin Thru-Hole Bag
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
BULK Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: 3352K1201LF
şartname +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • satıcı:
    Bourns
  • Parça Numarası:
    3352K-1-201LF
  • Ölçü Birimi:
    Per Each
  • RoHS :
    Yes
  • Resistance Value:
    200 Ohm
  • Tolerance:
    20 %
  • Temperature Coefficient:
    ±150 ppm/°C
  • Dimension:
    8.89 x 7.62 x 9.53 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C