3314J-2-104E
Bourns
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 20% 0.25W(1/4W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 2.41mm (5 X 5 X 2.55mm) J-Hook SMD T/R
Description +
Search Keywords: 3314J2104E
  • Part No:
    3314J-2-104E
  • Resistance Value:
    100 KOhm
  • Tolerance:
    20 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    5 x 5 x 2.55 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C