3313S-2-101E
Bourns
3313 3mm Trimpot 100 Ohm 20% 0.125 W 150 ppm/°C 1(Elec)/1(Mech)Turn Surface Mount Emboss T/R
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +