3313J-2-503E
Bourns
Trimmer - Cermet - 0.125W - 50kohm - 200V - 20% - 100ppm/°C - 1 Turn(s) - 1413
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +