3312J-1-201E
Bourns
Res Cermet Trimmer 200 Ohm 20% 0.1W(1/10W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (2.5 X 2.8 X 1.7mm) J-Hook SMD T/R
Description +
Search Keywords: 3312J1201E
  • Part No:
    3312J-1-201E
  • Resistance Value:
    200 Ohm
  • Tolerance:
    20 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    2.5 x 2.8 x 1.7 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C