3250W-66-201
Bourns
Res Wirewound Trimmer 200 Ohm 5% 1W 25Turn 1.91mm Pin Thru-Hole Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +