3224W-1-203G
Bourns
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 10% 1/4W 12(Elec)Turn 1.5mm (4.8 X 3.9 X 5.3mm) J-Hook SMD Embossed T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +