- 3223G-1-104E
설명
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 20% 0.125W(1/8W) 11(Elec)Turns (3.9 X 5.32mm) Gull Wing SMD T/R
Search Keywords: 3223G1104E
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
공급자:Bourns
부품 번호:3223G-1-104E
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8536308000
COO:MX
ECCN:EAR99
Reel Pack:
500 -
Mounting:Surface Mount
Number of Turns:11(Elec) Turns
Termination Style:Gull Wing
Power Rating:0.125 (1/8) W
Resistance Value:100 KOhm
Tolerance:20 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Dimension:3.9 x 5.32 mm
Operating Temperature:-65 to 150 °C