3214W-2-502E
Bourns
Cermet Active ROHS3Compliant J Lead Trimmer Potentiometer ±10% 250mW 150C 5kOhm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +