3057J-1-200
Bourns
Res Wirewound Trimmer 20 Ohm 5% 1W 22(Elec)Turns 2.92mm (33.22 X 4.83 X 8mm) J-Hook Bag
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +