2200LL-390-H-RC
Bourns
Inductor High Current Toroid 39uH/18.1uH 15% 1KHz 10.8A 11mOhm DCR RDL
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
BOX 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: 2200LL390HRC
사양 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • 공급자:
    Bourns
  • 부품 번호:
    2200LL-390-H-RC
  • 측정 단위:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    108
  • Inductance:
    39(OCL)/18.1 uH
  • Lead Pitch:
    26.67 mm
  • Tolerance:
    15 %
  • Maximum DC Resistance:
    11 mOhm
  • Maximum DC Current:
    10.8 A