2200HT-821-V-RC
Bourns
Inductor High Current Toroid 820uH/548.5uH 15% 1KHz 2A 440mOhm DCR RDL
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: 2200HT821VRC
спецификация +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • поставщик:
    Bourns
  • Артикул / №:
    2200HT-821-V-RC
  • Единица измерения:
  • COO:
    HN
  • ECCN:
    EAR99
    77
  • Inductance:
    820(OCL)/548.5 uH
  • Lead Pitch:
    12.44 mm
  • Tolerance:
    15 %
  • Maximum DC Resistance:
    440 mOhm
  • Maximum DC Current:
    2 A
  • Protection Style:
    N/A
  • Packaging:
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
на складе: 1
Ships today, if you order in Buy all 1 in-stock or the regular minimum order quantity of 77