2100LL-220-V-RC
Bourns
Inductor High Current Toroid 22uH/11.8uH 15% 1KHz 7.5A 12mOhm DCR RDL
Description +
Search Keywords: 2100LL220VRC
  • Part No:
    2100LL-220-V-RC
    EAR99
    112
  • Inductance:
    22(OCL)/11.8 uH
  • Lead Pitch:
    8.89 mm
  • Tolerance:
    15 %
  • Maximum DC Resistance:
    12 mOhm
  • Maximum DC Current:
    7.5 A