1140-560K-RC
Bourns
Fixed Ind 56UH 12A 19 Mohm Th
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Fixed Ind 56UH 12A 19 Mohm Th