1120-122K-RC
Bourns
High Current RF Choke Bobbin Core 1.2mH 10% 1KHz Ferrite 800mA 1.14Ohm DCR RDL
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
BULK Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: 1120122KRC
especificação +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • fornecedor:
    Bourns
  • Número do item:
    1120-122K-RC
  • Unidade de medida:
  • Inductance:
    1.2 mH
  • Lead Pitch:
    15.24 mm
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    1.14 Ohm
  • Maximum DC Current:
    800 mA