- HA78-20100LFTR13
HA78-20100LFTR13
BI Technologies/TT Electronics
Fixed Inductor - Molded - 10 µH - ±20% Tolerance - 3.5A - 1.65A Saturation - Shielded - 55 mOhm Max DCR - SMD Package - Surfac ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Fixed Inductor - Molded - 10 µH - ±20% Tolerance - 3.5A - 1.65A Saturation - Shielded - 55 mOhm Max DCR - SMD Package - Surface Mount - RoHS.