- HA73E-103R3LFTR13
HA73E-103R3LFTR13
BI Technologies/TT Electronics
Fixed Inductor - Molded - 3.3 µH - ±20% Tolerance - 10A - 24A Saturation - Shielded - 10 mOhm Max DCR - 2-SMD Package - Surfac ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Fixed Inductor - Molded - 3.3 µH - ±20% Tolerance - 10A - 24A Saturation - Shielded - 10 mOhm Max DCR - 2-SMD Package - Surface Mount.