Search Keywords: 67WR25KLF
  • Part No:
    67WR25KLF
    EAR99
    100
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Pin
  • Resistance Value:
    25 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 4.95 x 11.98 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C