Search Keywords: 67WR20LFTB
  • Part No:
    67WR20LFTB
    EAR99
    50
  • Mounting:
    Through Hole11434
  • Termination Style:
    Pin11449
  • Resistance Value:
    20 Ohm
  • Tolerance:
    2011450%
  • Temperature Coefficient:
    ±250 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 4.95 x 11.9811440mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C