- 64ZR20KLF
64ZR20KLF
BI Technologies/TT Electronics
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 12(Elec)Turns 1.78mm (7.37 X 4.32 X 6.85mm) Pin Thru-Hole Tube
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description