- YS12S10-0G
YS12S10-0G
Bel Power Solutions
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 0.7525V to 5.5V 10A 55W 6-Pin SMD T/R
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: YS12S100G
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Bel Power Solutions
Part No:YS12S10-0G
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8537109070
COO:CN
ECCN:EAR99
Reel Pack:
100 -
Dimension:33.02 x 13.46 x 7.98 mm