- YNV12T10-DG
YNV12T10-DG
Bel Power Solutions
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 0.7525V to 5.5V 10A 50W 10-Pin SIP
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: YNV12T10DG
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Bel Power Solutions
Part No:YNV12T10-DG
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409580
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
108 -
Dimension:50.8 x 7.11 x 13.59 mm