SQE48T20120-NDABG
Bel Power Solutions
DC-DC Converter - 12VDC @ 20A - Input: 36 to 75VDC - Baseplate - Through Hole - RoHS compliant
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SQE48T20120NDABG
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Bel Power Solutions
  • Part No:
    SQE48T20120-NDABG
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    58.42 x 22.76 x 11.48 mm