- SFP450-12BG
SFP450-12BG
Bel Power Solutions
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 36.3A 450W
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Description
Search Keywords: SFP45012BG
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Bel Power Solutions
Part No:SFP450-12BG
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504909550
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
AC Input Voltage:90 to 264 V
Dimension:340.53 x 78 x 40 mm