- PFC500-1048F
PFC500-1048F
Bel Power Solutions
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 10.4A 500W
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Description
Search Keywords: PFC5001048F
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Bel Power Solutions
Part No:PFC500-1048F
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409580
COO:SK
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
AC Input Voltage:85 to 264 V
Dimension:266.7 x 127 x 63.5 mm
DC Input Voltage:36 to 75 V