- MBC41-1T48L
MBC41-1T48L
Bel Power Solutions
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 0.83A 40W 6-Pin
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Description
Search Keywords: MBC411T48L
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Bel Power Solutions
Part No:MBC41-1T48L
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:85044090
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
AC Input Voltage:N/A
DC Input Voltage:390 V
Dimension:76.2 x 50.8 x 16.66 mm