MBC150-1T24G-2
Bel Power Solutions
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 4.17A 110W Medical
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +