LPM126-OUTA1-48
Bel Power Solutions
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 5.5A 265W
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: LPM126OUTA148
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Bel Power Solutions
  • Part No:
    LPM126-OUTA1-48
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    92 x 40.64 x 303.7 mm
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V