- LDW480-24
LDW480-24
Bel Power Solutions
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 20A 480W
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Search Keywords: LDW48024
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Bel Power Solutions
Part No:LDW480-24
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409530
COO:TW
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
54 -
Dimension:135 x 73 x 140 mm