- HN24-3.6-AG
HN24-3.6-AG
Bel Power Solutions
AC/DC Power Supply - Single-OUT - 24V - 3.6A - Case N.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: HN2436AG
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Bel Power Solutions
Part No:HN24-3.6-AG
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409580
COO:IN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
27 -
AC Input Voltage:87 to 110,104 to 132,191 to 242,209 to 264 V
Dimension:177.8 x 123.7 x 83.31 mm