- HES075ZG-ANT
HES075ZG-ANT
Bel Power Solutions
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 15A 75W 9-Pin Half-Brick
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Description
Search Keywords: HES075ZGANT
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Bel Power Solutions
Part No:HES075ZG-ANT
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8542390000
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
10 -
Dimension:61 x 57.9 x 12.7 mm