- HD24-4.8-AG
HD24-4.8-AG
Bel Power Solutions
AC/DC Power Supply - Single-OUT - 24V - 4.8A - Case D.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: HD2448AG
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Bel Power Solutions
Part No:HD24-4.8-AG
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409580
COO:IN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
24 -
DC Input Voltage:N/A
AC Input Voltage:87 to 110,104 to 132,191 to 242,209 to 264 V
Dimension:228.6 x 123.7 x 83.31 mm