- HAD12-0.4-AG
HAD12-0.4-AG
Bel Power Solutions
AC/DC Power Supply Dual-OUT 12V/-12V 0.4A/0.4A Case B
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: HAD1204AG
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Bel Power Solutions
Part No:HAD12-0.4-AG
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409580
COO:IN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
90 -
Dimension:123.7 x 101.6 x 53.34 mm
DC Input Voltage:N/A
AC Input Voltage:87 to 110,104 to 132,191 to 242,209 to 264 V