- HAA15-0.8-AG
HAA15-0.8-AG
Bel Power Solutions
AC/DC Power Supply - Dual-OUT - 15V/-15V - 0.8A/0.8A - Case AA.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: HAA1508AG
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Bel Power Solutions
Part No:HAA15-0.8-AG
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409580
COO:IN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
39 -
Dimension:165.1 x 101.6 x 53.34 mm
DC Input Voltage:N/A
AC Input Voltage:87 to 110,104 to 132,191 to 242,209 to 264 V