- ABC75-1T24L
ABC75-1T24L
Bel Power Solutions
AC-DC Power Supply - 75W - Input: 85 to 264 VAC - Output: 24 VDC - Screw Terminals - Open Frame - Chassis Mount
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Certificate of Compliance Guarantee
Description