- ABC550-1T58
ABC550-1T58
Bel Power Solutions
AC-DC Power Supply - 550W - Input: 90 to 264 VAC - Output: 58 VDC - Screw Terminals - Open Frame - Chassis Mount
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Description
Search Keywords: ABC5501T58
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Bel Power Solutions
Part No:ABC550-1T58
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536694040
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
DC Input Voltage:390 V