- ABC41-1T24L
ABC41-1T24L
Bel Power Solutions
AC-DC Power Supply - 40W - Input: 85 to 264 VAC - Output: 24VDC@1.67A - Screw Terminals - Open Frame - Chassis Mount
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: ABC411T24L
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Bel Power Solutions
Part No:ABC41-1T24L
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:85044090
COO:IN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
DC Input Voltage:390 V
AC Input Voltage:N/A
Dimension:76.2 x 50.8 x 19.05 mm