- ABC400-1012G
ABC400-1012G
Bel Power Solutions
AC-DC Power Supply - 400W - Input: 90 to 264 VAC - Output: 12 VDC - Molex Connector - Open Frame - Chassis Mount
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: ABC4001012G
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Bel Power Solutions
Part No:ABC400-1012G
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409580
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
30 -
DC Input Voltage:N/A
AC Input Voltage:90 to 264 V
Dimension:127 x 76.2 x 38.1 mm